Jak przedłużyć stosunek

problemy-z-potencja_6Czy kiedykolwiek uprawiając seks na końcu miałeś wrażenie, ze Twoja partnerka nie jest w pełni zadowolona? Jeżeli tak, to znaczy, że coś poszło nie tak. Kobiety zazwyczaj potrzebują dłuższej gry wstępnej niż mężczyźni. Do odczucia pełnej przyjemności ze współżycia oraz osiągnięcia orgazmu, panie potrzebują dużo więcej pieszczot i czułości. Natomiast panowie zaraz po rozpoczętej zabawie, ujrzawszy seksowną bieliznę partnerki często już mogą wkraczać do akcji.

Niestety wielu mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku. Mimo iż partnerki zapewniają, że nic takiego się nie stało, to Ty i tak czujesz się z tym źle. Jeżeli przedwczesny wytrysk zaczyna się przytrafiać coraz częściej, należy podjąć odpowiednie kroki, bo o ile jednorazowo partnerka nie będzie mieć pretensji – bo przecież każdemu się może zdarzyć – tak po kilkunastu razach może stracić cierpliwość.

Aby zapewnić sobie i przede wszystkim swojej kobiecie maksimum przyjemności z seksu nie potrzeba wiele. Na pewno czytałeś, bądź słyszałeś bardzo dużo teorii co należy zrobić, jak się kochać, jakie pozycje są najlepsze. Teorie teoriami, ale najskuteczniejszą metodą na to, by Twoja kobieta nie wychodziła z łóżka jest fakt długości trwania zbliżenia. Jeżeli stosunek będzie wystarczająco długi, to każde zbliżenie będzie należało do udanych.

Jak sprawić, żeby seks trwał wystarczająco długo?

problemy-z-potencja_9Sposobów na opóźnienie wytrysku jest wiele. Każdy z mężczyzn może spróbować wykonywać ćwiczenia pozwalające wydłużyć czas trwania stosunku. Ćwiczenia być może są skuteczne, ale nie wszystkim pomogą. Ważne jest to, żeby nie lekceważyć problemu jakim niewątpliwie jest przedwczesny wytrysk. Mężczyźni bardzo często wstydzą się swoich problemów intymnych i mimo, że je mają, to nic nie robią w kierunku „naprawy”. Bardzo ważna jest wczesna reakcja.

Jeżeli zauważysz, że coś zaczyna się dziać, coś cię niepokoi, zamiast olewać problem spróbuj mu zaradzić. Nie koniecznie trzeba od razu biec do lekarza specjalisty. Istnieje wiele innych sposobów na opóźnienie wytrysku i powrót do radosnych i pełnych przyjemności stosunków. Jednym z nich jest stosowanie tabletek, dostępnych bez recepty, o nazwie Climax Control.

Dlaczego Climax Control?

CC_CTA_3Climax Control to według konsumentów i lekarzy specjalistów najskuteczniejszy produkt na opóźnienie wytrysku. Został stworzony w oparciu o wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu zażywający go mężczyźni mają 100% pewność, że produkt jest w pełni bezpieczny i nie zagraża zdrowiu i życiu. Ponadto tabletki te nie powodują skutków ubocznych, czego nie można powiedzieć o produktach konkurencyjnych.

Ten rewolucyjny środek na opóźnienie wytrysku pozwala wydłużyć stosunek nawet o dodatkowych 30 minut. Ponadto, każdy mężczyzna stosujący kurację z Climax Control ma możliwość pełnego kontrolowania wytrysku. To znaczy, że nie musisz się obawiać i zwalniać tempa podczas stosunku. Kolejnym atutem przemawiającym za tabletkami Climax Control jest fakt, że osiągniesz pełny wzwód przez cały czas trwania stosunku. Nawet jeżeli dojdzie do wytrysku, Ty wciąż będziesz mógł sprawiać przyjemność swojej partnerce.

Jeżeli chcesz sprawić łatwo, szybko, bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie, że Twoja kobieta nie będzie chciała Cię wypuścić z łóżka to Climax Control jest właśnie dla Ciebie! Pierwsze efekty kuracji zauważysz już po 4 dniach stosowania. Podczas regularnej kuracji trwającej najmniej dwa miesiące, Wasz seks będzie trwał znacznie dłużej – czas trwania stosunku zwiększy się nawet o 30 minut!

Nie czekaj, zamów Climax Control na stronie producenta, który przygotował wspaniałe pakiety w super cenach! www.climaxcontrol.pl